Kniha návštěv

Líbilo se Vám u nás?...Zanechte nám zde vzkaz.

Byli jsme u Vás


"Po dvou úžasných pobytech (podzim a jaro) je tohle naprostá srdcovka, nádherné prostředí, krásná chalupa, všechno jak má být a majitelé ochotní, kteří se snaží vždy vyjít maximálně vstříc...nedá se nedoporučit, pro Pražáka splněný sen. "

Zdenek S.


"Skvělé místo na dovolenou. Velice příjemní majitelé. Vřele dopručuji."

Lukáš T.


"Krásné klidné místo, ochotní majitelé. Vše bylo čisté, nové. Prostě úžasné místo na relax."

Monika B.


"Nádherná příroda , ubytování perfektní, přestože majitel bydlí ve stejném objektu je toto oddělené a vůbec jsme se neviděli. Ubytování čisté, dostatečně vybavené, v případě nepohody je možné zatopit v krbu, který vytopí celý obytný prostor včetně pokojů, prostorná společenská místnost. Majitel nám nachystal i hry na venkovní vyžití. Ideální pro děti, perfektní trávník, trampolína, skluzavky, ohniště, dostatek dřeva." 

Věra S.


"Krasna chalupa uprostred nadherne prirody, S malymi detmi idealni - temer zadny provoz, vsude upraveny travnik, piskoviste, houpacky... bezva venkovni ohniste pro burty a mili majitele. Vrele doporucuji."

Veronika M.


"Máme za sebou již třetí pobyt na tomto skvostném místě a opět nadšeni. Všichni jsme se shodli, že tohle místo má genia loci, čas tu plyne tak nějak jinak, majitelé se snaží udělat vše ku spokojenosti svých hostů...superlativ by se tu dal vyjmenovat bezpočet, ale celé se to dá shrnout do věty: Tady je člověk fakt šťastnej! Moc díky za to." 

Zdenek S.


"Skvělé místo, perfektní ubytování, milí hostitelé."

Honza V.

"Jezdíme k Floriánovi parta tří rodin na zimní i letní dovču, cena nám to umožní. Krásné klidné místo s úžasným prostorem pro vyžití pro děti i dospělé. Tak zase příště!"

Iva, Hana a Verča s rodinami